Wybierz język: Język polski Język niemiecki Język angielski

Odzyskiwanie danych z dysku

Odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD

Firma MiP Data Recovery posiada najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w sprzęt m.in. taki jak komora laminarna, która pozwala na otworzenie dysku w sterylnych warunkach, niezbędnych do odzyskania danych z dysków twardych (HDD) bez ryzyka powiekszenia strat i podniesienia skuteczności odzysku utraconych danych.


Wieloletnie działania w branży odzyskiwania danych pozwoliły nam również zbudować własną bazę dysków potrzebną do pozyskania częsci zamiennych takich jak elektronika dysku czy głowice, bez których odzyskanie danych w niektórych przypadkach byłoby niemożliwe. Specjalizujemy się przede wszystkim w odzyskiwaniu danych z dysków twardych, typu:

3.5 cala - komputery PC
2.5 cala - laptopy
1.8 cala - laptopy
interface'y: ATA , SATA , SCSI , SAS
Obsługiwane systemy plików
System plików ntfs i ntfs5
System plików fat i vfat
System plików raiserFS
System plików ext2, ext3 i ext4
System plików ufs
System plików btrfs
System plików zfs
System plików xfs
System plików jfs
System plików hpfs
System plików hfs i hfs+

Odzyskujemy dane bez względu na producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface. Brak dostępu do danych może wynikać zarówno z blędów logicznych struktury plików, jak i samego działania dysku.

Aby ustalić rodzaj uszkodzenia, zapraszamy do skorzystania z analizy, która pozwoli również oszacować koszt odzyskania danych. Okoliczności, w których odzyskujemy dane ilustruje poniższa tabela:

DYSK ULEGŁ FIZYCZNEMU USZKODZENIU (UPADEK, ZALANIE)
DYSK PRACUJE, ALE NIE JEST WIDOCZNY DLA SYSTEMU CZY BIOSU
MECHANIKA DYSKU ULEGŁA AWAWRII (NP. STUKANIE DYSKU)
DOSTĘP DO NIEKTORYCH PARTYCJI JEST NIEMOŻLIWY
DYSK ZOSTAŁ SFORMATOWANY
NIEKTÓRE PLIKI LUB KATALOGI ZOSTAŁY USUNIĘTE
INNE PRZYPADKI UTRATY DANYCH

Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, komputer należy bezwłocznie wyłączyć i skonsultować się z nami telefonicznie.

Odzyskiwanie danych.

MiP Data Recovery Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: DotacjaOdzyskiwanie danych z dysku to jeden z kluczowych elementów oferty wysuwanej przez firmę MiP Data Recovery. Jako lider w branży odzyskiwania danych świadczymy kompleksowe usługi skupiające w sobie profesjonalne i skuteczne działania. Dokładamy wielu starań, żeby proces odzyskiwanie danych z dysku przebiegał sprawnie. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że posiadamy najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w niezbędny sprzęt dzięki któremu wszelkie czynności wykonywane są precyzyjnie i efektownie.

Nasza kadra to zdolni i wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy rzetelnie wywiązują się z powierzanych im prac, dlatego też mogą Państwo liczyć na poufność. Jesteśmy w stanie odzyskać dane bez względu na markę producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że utrata danych może wywołać sporo komplikacji, dlatego też polecamy skorzystanie z opcji bezpłatnej analizy, dzięki czemu uzyskają Państwo konieczne informacje związane również z kosztami jakie będą musiały zostać poniesione ze względu na odzyskiwanie danych z dysku. Zawsze staramy się wypracować korzystne rozwiązania dla naszych Klientów, czego rezultatem jest obustronna zadowalająca współpraca. Firma MiP Data Recovery ma liczne oddziały i punkty partnerskie zlokalizowane na terenie całego kraju. W przypadku utraty danych stanowczo nie zaleca się wykonywania jakichkolwiek czynności ponieważ mogą one doprowadzić do zmniejszenia prawdopodobieństwa ich odzyskania. Proponujemy natychmiastową konsultację z naszymi pracownikami odpowiedzialnymi za odzyskiwanie danych z dysku, którzy zaproponują właściwy kierunek działań.

W celu uzyskania szczegółowych informacji w zakresie odzyskiwanie danych z dysku zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu.

Copyright © MiP Data Recovery. Wszelkie prawa zastrzeżone.